Nasi KlienciQBI Polska Zarządzenia sp. z o.o.

Operator przestrzeni handlowej w budynku biurowo-usługowym w samym sercu Wilanowa w Warszawie, gdzie uruchomionych jest 7 formatów handlowo-usługowych.

Partners & Ventures kompleksowo wspierał proces pozyskania finansowania w drodze emisji obligacji na uruchomienie projektu.Scena Kulturalna sp. z o.o.

www.scenakulturalna.pl

Spółka realizuje projekt letnich Scen Kulturalnych prowadzonych w miejscowościach nadmorskich na polskim wybrzeżu.

Partners & Ventures kompleksowo wspierał proces pozyskania finansowania w drodze emisji obligacji na uruchomienie projektu.Klient niejawny

Notowana na rynku regulowanym GPW spółka jest holdingiem firm działających w trzech dynamicznie rozwijających się obszarach: komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii, e-commerce.

Partners & Ventures przygotował wycenę wartości spółki dla ustalenia parytetu wymiany akcji na potrzeby przejęcia dwóch spółek zależnych.Klient niejawny

Notowana na NewConnect spółka technologiczna – producent, dostawca i integrator zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych dla biznesu.

Partners & Ventures przeprowadził kompleksowe prace związane z przygotowaniem spółki od strony finansowej i prawnej do pozyskania finansowania w drodze emisji akcji (1,0 mln PLN) oraz debiutu na rynku NewConnect, a następnie pełnił funkcję Autoryzowanego Doradcy.CSY S.A.

www.csy.ilawa.pl

Notowany na NewConnect producent części i komponentów do pojazdów mechanicznych, wchodzący w skład grupy kapitałowej PTI S.A.

Partners & Ventures pełnił funkcje autoryzowanego doradcy podczas emisji publicznej akcji serii C.Klient niejawny

Notowana na NewConnect spółka informatyczna tworząca oprogramowanie biznesowe oraz świadcząca usługi outsourcingu specjalistów IT, posiadająca 7 oddziałów w Polsce oraz w Niemczech i Francji.

Partners & Ventures przygotował wycenę wartości spółki dla ustalenia parytetu wymiany akcji na potrzeby połączenia.Klient niejawny

Notowana na NewConnect agencja mediowa oferująca wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie komunikacji direct response i performance marketing.

Partners & Ventures przygotował wycenę wartości spółki dla ustalenia parytetu wymiany akcji na potrzeby połączenia.Klient niejawny

Spółka świadcząca usługi doradztwa strategicznego dla MSP.

Partners & Ventures zrealizował 4 projekty doradcze jako podwykonawca dla 2 dużych parków technologicznych.Klient niejawny

Spółka świadcząca usługi transmisji danych oraz dostępu do Internetu za pośrednictwem kilku kanałów.

Partners & Ventures wspierał klienta w działaniach akwizycyjnych.Klient niejawny

Notowana na NewConnect spółka działająca w branży turystycznej.

Partners & Ventures wspierał klienta w działaniach IR-owych oraz dotyczących pozyskania inwestora.Klient niejawny

Notowana na NewConnect spółka działająca w branży informatycznej.

Partners & Ventures wspierał klienta od strony prawnej podczas pozyskania inwestora finansowego.MaxCom S.A.

www.maxcom.pl

MaxCom S.A. jest największym w Polsce producentem i dystrybutorem telefonów komórkowych dla seniorów.

Partners & Ventures przygotował wycenę spółki.